26.05.2014

Kwiatki na Dzień Matki?

A skądże znowu! Ani kwiatki, ani czekoladki - tylko całuski i jeden mały "gryz" Kinder Joy'a. Ale odbiję sobie prezenty na Dzień Matki, nauczę moje dziecko radości z dawania, a co! Za parę lat ;)
A tymczasem, zobaczcie co na Dzień Matki możecie sobie drogie mamusie sprawić same:


"Kocham Ciebie, Mamo" to piękny, niesamowicie klimatyczny zbiór wierszy dla każdego malucha i każdej mamy. Ale tatusiowie również nie będą się przy lekturze nudzić. Cudowne ilustracje, treść skłaniająca do refleksji, nad życiem, nad przemijaniem..


Nie jestem w stanie powiedzieć, który wiersz podoba mi się najbardziej. Każdy ma coś w sobie, zresztą w videorecenzji dowiecie się więcej na ten temat:


I tak przy okazji Dnia Matki, kto obejrzy do końca ten zobaczy, jak u nas na co dzień nagrywanie wygląda. Jest to część z wersji light, w wersji hard kończy się na wyrywaniu książki (tudzież zabawki) - bo Martynka akurat w tej chwili chce ją koniecznie czytać (tudzież bawić się). A powiedz dziecku, że jak skończysz to pójdziecie do ogrodu - co 10 sekund pyta czy koniec. A spróbuj nagrywać w ogrodzie - będziesz mieć chęć wyeliminowania okolicznych psów i helikoptera przelatującego nad domem. W wersji początkowej użyłam słowa wystrzelania psów, ale nie pasował mi oddźwięk do dzisiejszego, jakże pięknego święta, wyeliminowania chyba lepiej brzmi?

Ps. Dziękujemy wydawnictwu Zysk i Spółka!

0 komentarze:

Prześlij komentarz