19.05.2014

Sny i tobołki pana Pierdziołki - premierowo

Kochani, mam ogromną przyjemność przedstawić wam, najnowszą część przygód Pana Pierdziołka. Tym razem nie spadł on ze stołka, ani nie fiknął fikołka - a znalazł się wysoko w chmurach. "Sny i tobołki pana Pierdziołki", to kolejny tom rymowanek, powtarzanek, wyliczanek i śpiewanek.


Znakomicie dobrana treść, niecodzienne, mające w sobie coś przyciągającego ilustracje, to wszystko składa się na książkę która będzie bawić nie tylko maluchy, ale też starsze pokolenie. A może nawet w szczególności to starsze pokolenie.

Nawet świnki czytają pana Pierdziołka rymki :))

Wystarczy raz zanurzyć się w jej treści, aby wrócić do swoich własnych, dziecięcych lat: podwórka z jedyną piaskownicą, poobdzieranych kolan, przesiadywania na trzepaku. Tak, to kolejna książka wydawnictwa Zysk, która przywraca magię wspomnień.


W "Snach i tobołkach..." znajdziemy całe mnóstwo wierszyków dla naszych maluchów, nawet niespełna trzyletnich. A pan Pierdziołka w chmurach, bez jednego buta, już stał się kultową postacią dla Martynki. To od niego czytanie książki jest rozpoczynane.A teraz usiądźcie wygodnie, zapraszam na film o panu Pierdziołce:


Ps. Przepraszam za psa, ale to nie mój pies tylko sąsiadów. Ile na niego klęłam nagrywając, to tylko ja wiem ;))

0 komentarze:

Prześlij komentarz