30.05.2014

Złote koniki i inne wierszykiDziś pokazać wam chcę książkę, która zachwyciła mnie od pierwszego czytania. Książkę, która skradnie i wasze serca - jestem tego pewna!
Złote koniki Doroty Gellner, kawalerki orderu uśmiechu, autorki książek które figurują na Liście Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej - to przepięknie ilustrowany zbiór wierszyków zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych trochę starszych. Bajkowe historie, o krasnoludkach, księżniczkach i smokach, o wróżkach i aniołkach, a wśród nich magicznie opisana codzienna rzeczywistość: o tym, jak aniołki sprawiają że pada deszcz, a smok każdego wieczoru sprowadza noc nad miasto.

Poświęćcie chwilę na obejrzenie videorecenzji, niech was zaczaruje klimat Złotych Koników, a na pewno nie będziecie chcieli przegapić okazji o której za chwilę napiszę.


A okazja jest następująca moi drodzy: wydawnictwo Muza przygotowało niesamowitą promocję z okazji Dnia Dziecka: książki taniej do -80%! Z tego co się zdążyłam zorientować (a przy okazji poczynić nie małe zakupy, dobrze że dziś był dzień wypłaty ;)) większość książek kupicie o 50% taniej - a wśród nich Złote koniki. Nie zdążą one co prawda dotrzeć na niedzielę, ale czy musi być jakaś okazja do podarowania dziecku książki? Oczywiście że nie! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz