Memo-wiosna!

Pogoda nas w tym roku nie rozpieszcza. Najpierw brak śniegu zimą, a teraz niby wiosennie, ale temperatura jeszcze niezbyt wysoka. I już myślałam, że przed opublikowaniem recenzji wiosennych bucików nie uda nam się zrobić im sesji na dworze. Na szczęście udało się!


Wyskoczyłyśmy w nich na chwilę do ogródka. Pograć w piłkę i pohuśtać się na "trapezo amerikano" ;)) Pobawiłybyśmy się też w piaskownicy, ale piasku jeszcze nie ma nowego. No i większość "sprzętów" zabawowo-ogrodowych, jeszcze stacjonuje w garażu i piwnicy. Trzeba będzie rozpocząć ich odgruzowanie.

Czekamy niecierpliwie na taką prawdziwą wiosnę. Aby móc wychodzić na dwór w cienkiej kurtce (no, dobra kilka razy już byłyśmy), bez czapek (na razie to mocno wiało u nas..), aby móc spędzać całe dnie na ogródku i nie marznąć gdy słonko się schowa, jeść drugie śniadania na trawce, czytać książki na ogrodowej huśtawce.. Powietrze pachnie już wiosną i nie możemy się jej doczekać!
Buciki Memo testujemy na domowo już kilkanaście dni. Teraz nareszcie mam nadzieję nadejdzie czas, aby przenieść się z tymi testami na zewnątrz. Aby sprawdzić, o co chodzi z tym ścieraniem podeszwy w praktyce. I czy będą wygodne do zabaw na placu zabaw? Do przedszkola? O tym wszystkim nie omieszkamy Wam donieść, a tymczasem gorąco zapraszamy na recenzję bez testu praktycznego, na stronę Dzieciaki-Testuja (KLIK).

0 komentarze:

Prześlij komentarz