Wrześniowy przegląd książkowy (i growy)

Wrzesień to był miesiąc zdecydowanie czytelniczy. Choroby, coraz dłuższe wieczory i coraz gorsza mobilność moja sprawiały, że bardzo dużo czytałyśmy. I nadal zresztą czytamy. Dziś jednak chciałam wam pokazać książki, których recenzje we wrześniu znalazły się na naszej stronie. Wszystkie bez wątpienia warte uwagi. Macie któreś z nich?


"Prawda o tramwajach" wydawnictwa Muchomor szczególnie przypadła Martynce do gustu ze względu na tramwaje właśnie. Historyjka szybko zapada w pamięć - w videorecenzji jest fragment, jak Martynka sama ją czyta :) - Recenzja.


"Śmiechu warte" wydawnictwa Literatura. To zbiór zabawnych wierszyków napisanych przez Agnieszkę Frączek - jedną z moich ulubionych autorek! - Recenzja.


"Maluszek patrzy" wydawnictwa Galaktyka to pierwsze książeczki, które czytać będzie Oliwia. A raczej wpatrywać się w nie, z - mam nadzieję - dużym zainteresowaniem :) - Recenzja.


"Mysz jak nie mysz" wydawnictwa Mila to opowieść o małej myszce która marzyła o tym, by móc latać. Czy jej marzenie się spełni? - Recenzja.


"Jaś" wydawnictwa Mamago jest wam zapewne znany. Ale czy w tym wydaniu? Książka związana wstążką, sama w sobie wygląda jak prezent - i bez wątpienia nadaje się doskonale, aby nim być. - Recenzja.


"Czarno białe urodziny" wydawnictwa Alegoria to historia o pingwinach, które nie tolerują kolorowych towarzyszy z zoo. Do czasu... - Recenzja.


Pomyślnie zakończyły się także testy dwóch gier od wydawnictwa Rebel - "Kotobirynt" oraz "Story Cubes Muminki". Ich recenzje również możecie na naszej stronie przeczytać i obejrzeć (klikając w nazwy gier powyżej przeniesiecie się do nich). W nagrywaniu wersji video często pomaga Martynka i zawsze co nieco od siebie wtrącić musi :)Jeżeli jeszcze którejś z powyższych recenzji nie czytaliście i nie oglądaliście, gorąco zapraszamy do nadrobienia! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz