W pracowni Świętego Mikołaja

Już za pięć dni Wigilia. Czas najwyższy spakować prezenty! Ja się za to zabrałam wczorajszego wieczoru, w tym roku jednak robię to na raty, po trochu każdego dnia. Ale mogę wam zdradzić, co Mikołaj przygotował dla naszych dziewczyn w tym roku - chcecie?
A jeżeli na ostatnią chwilę szukacie jeszcze prezentu dla czteroletniej dziewczynki lub noworodka/niemowlaka, to może coś wam podpowiemy :)

Martynka, jak na czterolatkę przystało, sama stworzyła list do Mikołaja (już dość dawno temu), no może z odrobiną mojej pomocy. Co się w nim znalazło?Nie, nie wszystko to co widzicie na powyższym obrazku ;) W jej liście znalazły się trzy zabawki, te najbardziej wymarzone (chociaż ona wiele zabawek by chciała, ale pytana o te które najbardziej chciałaby dostać, wymienia zawsze te trzy). Co to takiego?
Numerki 2, 7 i 9 - czyli odpowiednio: lodziarnia Kraina Lodu Smoby, Barbie Brokatowe Włosy i Storidoo Dumel. Dodatkowo udało się upolować w Lidlu numerek 1 - drewniany parking Play Tive, a także numerek 3 - Pisanie-Zmazywanie Literki Alexander, dlatego je też pod choinką znajdzie. I tyle z naszej strony. Ale trzeba było jeszcze wymyślić prezenty od reszty rodziny. I tym sposobem Gwiazdory przyniosą jeszcze 4 - latającą wróżkę, 5 - piasek kinetyczny, 6 - Annę z Krainy Lodu Jakks Pacific i 8 - grę zręcznościową Bockaroo Hasbro.

Oliwia początkowo dostać miała tylko leżaczek. Jako że zabawek dla niemowląt mamy po Martynce bardzo dużo, nie planowaliśmy zakupu niczego innego. Później doszedł lisek, którego przyniesie Gwiazdor-babcia i dziadek. I jeszcze coś z szumami miało być. No i ostatecznie tak jakoś wyszło, że i sowa się w koszyku znalazła ;)


1 - leżaczek bujaczek żabka Bright Starts, 2 - Szumiś, 3 - pluszowy lisek Fisher Price, 4 - sówka wańka wstańka Fisher Price.

Kocham dawać Martynce prezenty. Uwielbiam patrzeć na jej minę, gdy rozrywa papier i widzi w środku to, co sobie wymarzyła. Sobie mogę nie kupić, ale jej zawsze. A teraz rzecz jasna, również Oliwii. Choć ona jeszcze nieświadoma tego, ale Mikołaj vel Gwiazdor nie może przecież o żadnym dziecku zapomnieć :)

Ps. Jak zapewne zauważyliście, nie ma na liście ani jednej książki. Ale kto nas śledzi na instagramie ten wie, jak pokaźna jest nasza biblioteczka. A kto obserwuje naszą stronę Dzieciaki Testują ten widział, jakie cudowności się w tej biblioteczce znajdują. Oczywiście nie wszystkie książki są nagrane, ale na pewno w końcu wszystkie będą. Taki mam plan na nowy rok :)
A dlaczego nie ma ani jednej książki na liście? Bo książki kupujemy bez okazji.

0 komentarze:

Prześlij komentarz