Najpiękniejsze prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Galopem pędzi ten czas.. Dopiero co był początek grudnia. Święta. Sylwester. A tu zaraz połowa stycznia za nami! Najwyższy czas pomyśleć o Dniu Babci i Dziadka. Nie warto zostawiać zakupu upominków dla Nich na ostatnią chwilę - bo znowu się skończy na kwiatach i bombonierce, bo nie wystarczy czasu na zamówienie czegoś fajnego. Nie wiem jak wy, ale my już mamy - coś bez wątpienia wyjątkowego.


Babcie tak już mają, że uwielbiają zdjęcia swoich wnucząt. Zresztą nie tylko babcie, ale jako że to m.in o nich dzisiejszy post jest, skupmy się na babciach. No spójrzcie tylko na ich półki, regały, szafki, czyż nie ma na nich całej masy ramek ze zdjęciami? Są są, na pewno są. Zdjęcia wnucząt zawsze cieszą. Zawsze sprawiają uśmiech. A gdyby tak połączyć te zdjęcia z zabawną bajką? Gdyby tak zamknąć je w książce? Postawić na honorowym miejscu w biblioteczce i czytać, czytać wielokrotnie z wnukami? Chwalić się każdemu, kto babcię odwiedzi? Tak pozytywnie chwalić. I wylać przy tym morze łez - wzruszenia rzecz jasna..


Książka jest piękna. Dostępna w wersji dla babci, dla dziadka, lub wspólna. Do czytania, do oglądania, do śmiania się i do uronienia łzy. Całkowicie spersonalizowana. Czyli jaka, zapytacie? W odpowiedzi zaproszę was na naszą stronę, tam więcej o niej napisałam - klik.

A co takiego mają babcie i dziadkowie, wyjątkowego, takiego tylko ich, co mogliby podarować wnukom? Zastanowicie się przez chwilę i pewnie nic wam za bardzo teraz do głowy nie wpadnie. A jest coś takiego. Coś, co przelane na kartki papieru, przetrwać może wiecznie. Ich wspomnienia. Historia ich życia - w świecie, o którym nasze dzieci nie będą kompletnie znały, nie będą miały pojęcia o tym, co dziesiątki lat temu było. Co się działo i jak się wtedy żyło. Tylko gdzie przelać te wspomnienia na papier, w jaki sposób to zrobić, żeby wnukom za kilkanaście lat podarować? Jest taki jeden album. Właściwie to dwa, bo wersja dla dziadka lub dla babci. Każdy może mieć swoją, ale równie dobrze mogą w jednej pisać wspólnie. Miejsca jest ogrom, zobaczcie zresztą sami - klik.


Ten album spełni dwie funkcje - najpierw będzie podarunkiem dla babci/dziadka, a za jakiś czas stanie się prezentem dla wnuków. I z pewnością również wywoła skrajne emocje - od uśmiechu, do łez.


A wy co w tym roku przygotowaliście dla babć i dziadków?

0 komentarze:

Prześlij komentarz