06.03.2016

Pokój dla matki z dzieckiem IKEA

Pokoje dla matki z dzieckiem to miejsca, które zdecydowanie odwiedzać będziemy coraz częściej. Idzie wiosna, będziemy dużo więcej czasu spędzać poza domem, nie tylko w najbliższej okolicy ale także w innych częściach miasta i trzeba gdzieś w między czasie oporządzać tego naszego maluszka, a także karmić go. Myślę więc, że zwiedzimy tych pokoi całkiem sporo. Dziś przyszło nam zjeść drugie śniadanie w rzeczonym pokoju w poznańskiej Ikei.

Ikea ma tą przewagę nad centrami handlowymi w jakich do tej pory przyszło nam korzystać z pokoju dla matki z dzieckiem, że nie znajduje się on w toalecie. Poznańska Ikea ma osobne wejścia do toalet i osobne, z korytarza do pokoju. Rozwiązanie idealne i z naszej strony ogromny za to plus! Nie trzeba wdychać po drodze kibelkowych mało przyjemnych zapaszków.


Pokój jest całkiem sporych rozmiarów, zmieści się cała rodzina, wózek i jeszcze jest miejsce na ikeowe zakupy ;) Są w nim kolorowe akcenty na ścianach dzięki którym jest całkiem przyjemnie dla oka, a do dyspozycji mamy karmiącej jest spora, wygodna kanapa.


Ważną dla nas kwestią jest także wyposażenie pokoi w coś, co zajmie starsze dziecko gdy młodsze jest karmione czy przewijane. W Ikei jest stoliczek z kolejką Mula, tak się to prawdopodobnie fachowo zwie. Jest także lustro do którego można stroić głupie miny, oraz bujak.Poza tym jest tutaj wszystko, co potrzebne do "obsługi" niemowlaka. Przewijak, umywalka, śmietnik, a nawet podstawek dla starszego dziecka. Przy drzwiach są także wieszaki, na których zawisnąć mogą kurtki.


Podsumowując, w pokoju dla matki z dzieckiem w Ikei karmi się na prawdę komfortowo. Kanapa wygodna (i duża, dzięki czemu rodzeństwo też na niej usiądzie na czas zabawy przy stoliczku), nie śmierdzi tutaj ani odrobinę i można ze spokojem zjeść zakupione w barze jedzenie. My tak właśnie zrobiliśmy, jako że i Martynka i Oliwia były głodne, szybko zakupiliśmy hot dogi (których spożycie w Ikei stało się już swoistą tradycją) i udaliśmy się z nimi do pokoju.

A jak to wygląda w waszych Ikeach?

____
Zobacz także wrażenia z przebywania w pokoju dla matki z dzieckiem w King Crossie - klik.

0 komentarze:

Prześlij komentarz