15 zabawek na Dzień Dziecka do 30 zł

Został jeszcze tydzień do Dnia Dziecka. Ja się w tym roku wyjątkowo późno "obudziłam" i o mało co nie zdążyłabym dziewczynom upominków kupić. Na szczęście dziś wszystko było już do odebrania w paczkomacie. Jeżeli jednak jakimś cudem prezentu dla swej pociechy nie masz, mam dla Ciebie kilka pomysłów. 15 dokładnie. A do tego całkiem niedrogich! Całą piętnastkę Martynka chętnie by przygarnęła. Większość zabawek pasuje zarówno do chłopca jak i do dziewczynki, choć znalazło się tutaj też coś typowo dziewczęcego. Kolejność przypadkowa :)


01. Gra Łowienie Rybek - KLIK

Mamy podobne rybki i Martynka strasznie je lubi. To nie tylko świetna zabawa, ale też ćwiczenie dla małych rączek - nie tak łatwo złowić tą rybkę!


02. Lalka Equestria Girls z kucykiem - KLIK

Dla małej fanki to zawsze dobry prezent, obojętnie z jakiej okazji. A przy tym w przystępnej cenie.


03. Drewniana przebieranka Bigijigs Toys - KLIK

Pełno u nas jednorazowych ubieranek różnych, to znaczy zeszytów z naklejkami, w których można lale i inne tego typu stroić w kreacje. Te drewniane są zdecydowanie fajniejsze, lecz nie mam pojęcia, dlaczego jeszcze się w takową nie zaopatrzyłyśmy.


04. CzuCzu Puzzle do pary Literki - KLIK

Coś w sam raz dla przedszkolaka. No i można, jak to mówią, brać w ciemno. Produkty CzuCzu charakteryzuje się świetną jakością!


05. Trefl Koniki - KLIK

Seria Mądry Koala to całe mnóstwo gier w bardzo przystępnych cenach, co nieco swego czasu kupiłyśmy i czekają na swoją kolej do nagrania. Koników nie mamy, a z pewnością Martynka zakochałaby się w nich, jako że konie uwielbia.


06. Tektorado Domek Marzeń - KLIK

Do składania i kolorowania. Zdecydowanie bardziej sprawdziłby się u nas niż wielkie domki do których Martynka mogłaby wejść, gdyż na nie zwyczajnie nie mamy miejsca. A tu wersja mini, dla lalek lub innych figurek.


07. Kim Jestem? Adamigo - KLIK

Prawdopodobnie to coś w stylu Zgadnij, kto to. Bardzo podoba mi się ta wersja z opaskami. Musi być przy tym świetna zabawa!


08. Mówiące Pióro Clementoni - KLIK

Mamy coś podobnego, Martynka im starsza tym lepiej sobie z piórem radzi, choć nasze pióro nie gada. Piszczy tylko ;)


09. Balansująca Żabka - KLIK

Mamy podobnego żółwia. Genialna gra!


10. Skaczące Żabki VikingToys - KLIK

Nie mam pojęcia, dlaczego jeszcze tej gry nie mamy. W coś podobnego grałyśmy z siostrą jakieś 20 lat temu czy nawet dawniej, pamiętam że była przy tym fajna zabawa. Muszę koniecznie Martynce je kupić.


11. Zabawki do pływania - KLIK

Lato za chwil kilka rozhula się na dobre, czas pomału więc myśleć o czymś, co umili naszemu dziecku czas w wodzie. My mamy taką rybę wielką, daje radę :)


12. Klocki Jeżyki Wader - KLIK

Ich prawdopodobnie przedstawiać nie trzeba. Stwarzają mnóstwo możliwości zabawy, zarówno samodzielnej, jak i w towarzystwie.


13. Resoraki - KLIK

Martynka ma ich już całkiem pokaźną kolekcję, ale jak to zwykle bywa, ciągle jej za mało :) a resoraki są stosunkowo niedrogie, będą więc idealnym upominkiem nawet gdy jeszcze przed wypłatą jesteśmy ;)


14. Story Cubes Rebel - KLIK

Mamy o Muminkach. Świetne do grania w domu i poza nim, są niewielkie dzięki temu wszędzie się zmieszczą, no i nie pozwolą się nudzić!


15. Ciastolina Play Doh - KLIK

Dla dzieci nie zjadających wszystkiego, to będzie z pewnością świetny upominek. Mamy takich mini wiaderek dwa albo trzy, w każdym po kilka foremek, idealne na początek przygody z ciastoliną.To tylko garstka tego, co kiedyś było lub też nadal jest w moich zakładkach. Ogółem moja lista zabawek do kupienia jest tak długa, że już dawno przestałam liczyć pozycje na niej ;) Prawdopodobnie nigdy nie kupię wszystkiego co się na niej znajduje, ale jest ona świetną ściągą gdy przychodzi dzień, w którym niekoniecznie swojemu dziecku coś chce się kupić.

A co moje dziewczyny w tym roku dostaną z okazji ich dnia? O tym na instagramie - klik.

0 komentarze:

Prześlij komentarz