Pluszaki z dziecięcych ubranek...

Ubranka dziecięce... Te maleńkie, maciupeńkie, z których nasze pociechy tak szybko wyrastają. Któż ich nie ma, nie trzyma na pamiątkę, nie chowa do pudełek? Ja mam całkiem sporo ich. Pierwsze body, pierwsze skarpetki.. To się zachowuje prawdopodobnie zawsze. Ale są też takie, które bardzo lubimy, nie chcemy ich chować do pamiątkowych pudełek naszych dzieci bo za dużo by tego było, ale nie potrafimy się z tymi ubrankami rozstać.. Nie chcemy się rozstać.. Cudowne rozwiązanie dla tych ubranek ma twojazszywka.pl.


Małpka? Królik? Miś, czy Hipo? Któryś z nich może zamieszkać z Twoim maluszkiem, stać się jego najlepszym przyjacielem, a Tobie przywoływać uśmiech na twarzy za każdym razem, gdy na niego spojrzysz.. Bo Małpka, Królik, Miś albo Hipo zrobiony będzie z ubranek Twojego dziecka. Tych malutkich, maciupeńkich, z którymi rozstać się nie potrafiłaś. Już nie musisz się rozstawać. Mogą zostać z Twoim dzieckiem na zawsze..

Jak się okazuje - najtrudniejszą sprawą jest wybór tych ubranek. Cztery sztuki na jednego pluszaka. A najchętniej chciałabyś wszystkie w ten sposób zachować! Ale w końcu, po burzliwych naradach w końcu udaje się (u nas przy pomocy Martynki) wyłonić te naj naj, z którymi wspomnienia się wiążą prawdopodobnie największe. Jeszcze tylko uwiecznić je na pamiątkę...I można zapakować w paczuszkę i wysłać do Twojej Zszywki. Dalej pozostaje czekanie... Niecierpliwe czekanie na listonosza, wypatrywanie go co rano przez okno :) Aż w końcu jest. Przynosi paczuszkę i na pierwszy rzut oka już widać, co się w niej znajduje.


Otwieramy...


Pięknie zapakowane - będą idealnym prezentem. Dla dziecka, przedszkolaka, ale też dla nastolatka - bo jeśli nie pluszak, to może kocyk z jego ubrań..? Tak, to też jest możliwe u Twojej Zszywki..


Pierwsze podejście do nowego przyjaciela.

Zaakceptowany na sto procent.


 Pluszaki są tak mięciutkie, tak milutkie że nie sposób się do nich nie przytulać.


Nasi nowi przyjaciele wyglądają tak:


Po lewej małpka Martynki. Stworzona z różowego pajacyka w białe serduszka, białej bluzeczki w fioletowe serduszka, bluzeczki w biało-różowe paski i kolorowego bodziaka. Na wewnętrznej stronie łapek ma wyszyte imię i datę urodzenia.

Oliwka w pajacu
Oliwka w bluzeczce

Martynka w bluzeczce

Martynka w bluzeczce


Oliwka w bodziaku

Martynka w bodziaku


Po prawej królik Oliwki. Stworzony z różowo-białej bluzeczki, żółtej bluzeczki, pajacyka białego w paseczki i bodziaka różowo-białego w kropki. Na stópkach ma wyszyte imię i datę urodzenia.

Oliwka w bluzce

Oliwka w bluzce

Martynka w bodziaku

Oliwka w bluzce
Martynka w bluzce


Oliwka w pajacu

Martynka w pajacu

 One są absolutnie cudowne. Ciągle jestem pod ogromnym wrażeniem..

Dokładniejsze zdjęcia pluszaków na naszej drugiej stronie - klik.
I co nieco o nich w filmie, w którym także przytulająca je Oliwka wystąpiła:0 komentarze:

Prześlij komentarz