TOP 8 recenzji. Znacie je?

Grudzień to nie tylko czas świątecznego odpoczynku (co u nas wyraźnie widać na www.dzieciaki-testuja.pl pustki w tym miesiącu :)), ale też czas snucia planów na kolejny rok i podsumowań tego mijającego. Dziś więc co nieco o tym, co się u nas działo - czyli najpopularniejsze recenzje mijającego roku. Spośród setek jakie się u nas pojawiły, program ze statystykami wyłonił osiem najpopularniejszych. Oto one:


1. Porównanie klocków Lego Duplo i Big - klik. Wizualnie niewiele się różnią, a jak jest w praktyce? Czy Big dobrze się łączą, czy nie są "jednorazówkami" i czy warto w nie inwestować?

2. Baby Design Husky - klik. Spośród wszystkich wózków jakie w życiu miałam, jego kocham najbardziej. Jest idealny. Nigdy nikomu go nie oddam. Nigdy! ;)

3. Chicco Urban - klik. To wózek, na który zwrócić uwagę powinni ci, którzy nie mają gdzie przechowywać osobno gondoli i siedziska spacerówki. Tu wszystko powstaje z jednego elementu.

4. Plecak Hama - klik. Idealny dla przedszkolaka. Lekki, wygodny, praktyczny i piękny! Tin nadal go uwielbia i użytkuje na wszelakich wycieczkach.

5. Latająca wróżka - klik. Zobaczysz, jak wygląda po twardych lądowaniach. Moim zdaniem szajs, szajs, szajs...

6. Hasbro Pie Face - klik. Gra typowo imprezowa, niczego nie ucząca, ale od czasu do czasu trzeba się wyluzować i pograć w coś "odmóżdżającego" ;) My lubimy!

7. Rowerek biegowy Enduro Toyz - klik. Tin już z niego wyrosła, ale długo, bardzo długo na nim jeździła, nawet jak już wizualnie było widać że jest za duża ona uparcie go wyciągała z garażu ;) Rower nie tylko rewelacyjnie wygląda, ale jest też - czy może przede wszystkim - świetnie wykonany! Po setkach przejażdżek w deszczu po kałużach nic mu nie dolega. Czeka teraz spokojnie aż Oli do niego dorośnie.

8. Parking Play Tive z Lidla - klik. Fajna zabawka, ale z kilkoma niedociągnięciami.. Ogółem niestety się uprzedziłam do zabawek z Lidla. Ciuchcia przestała nam działać.. W parkingu jedna zjeżdżalnie notorycznie wypada. Straciłam chęci na kupowanie kolejnych...


No i tak to wygląda :) Zachęcam gorąco do poczytania recenzji, obejrzenia ich wersji video, jeśli jeszcze ich nie znasz. No i koniecznie do polubienia naszej drugiej strony na Facebooku! Bo tam się będzie zdecydowanie dużo działo w roku 2017 :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz