Lutowe nowości książkowe

Co nowego znalazło się u nas w lutym?


Barbie w świecie gier to najnowsza część przygód ulubienicy prawdopodobnie większości dziewczynek w wieku przedszkolnym. Akcja toczy się w komputerze, a Barbie musi stawić czoła wirusowi... Książkę kupić można tutaj - klik, a jej recenzja tutaj - klik.


Fluttershy i fantastyczny festiwal futrzaków (klik) to opowieść wprost z krainy kucyków o wrażliwej Fluttershy i jej króliczku, który pragnie dołączyć do cyrkowego teamu. To historia o sile marzeń i przyjaźni.


Hania Humorek i przyjaciele: Mania Pisania słynna reporterka (klik) to kolejny tom z serii Hani Humorek. W miasteczku Mani niewiele się dzieje, a ona - jako początkująca reporterka, koniecznie chce się czymś zająć. Z pomocą Hani nagle doświadcza niezwykłych przygód...


My Little Pony: Przyjaźń to magia - tom 7 (klik) to kolejna część komiksu na podstawie filmu MLP, w której to odwiedzimy m.in Dziki Zachód i będziemy świadkami dramatu, po którym Apple Jack zostanie szeryfem.


Elena i tajemnica Avaloru (klik) to historia o tym, jak księżniczka Zosia nagle dowiaduje się, że jej amulet skrywa niezwykły sekret i musi zrobić wszystko, aby wraz z Eleną uratować odległą sobie krainę Avalor przed złą czarownicą.


Opowieści z Arendelle: Wynalazek Oakena (klik) to historia sympatycznego sklepikarza, który chciał zadziwić wszystkich najlepszym wynalazkiem.


Opowieści z Arendelle: Kryształ Buldy (klik) opisuje historię kryształu, który słabnie. Trollica Bulda chce zrobić wszystko, aby go zasilić.


Połącz kropki: Warszawa (klik) to książka niezwykła, niecodzienna, przepiękna!


Panika (klik) to gra, w której sędziowie wymyślają zadania uczestnikom i zmuszają ich do przesuwania własnych granic i stawiania czoła największym lękom. Książka opowiada historię dziewczyny, która nigdy by nie pomyślała, że weźmie udział w tej grze - a jednak...


Pandora (klik) to opowieść o dziesięcioletniej dziewczynce, która mieszka w celi bez okien i jest pilnowana przez uzbrojonych żołnierzy bojących się jej tak samo jak tych, którzy po zarażeniu się dziesiątkującym ludność grzybem, zjadają siebie nawzajem...Fobos (klik) to historia sześciu dziewczyn i sześciu chłopaków, którzy zostali wybrani na założenie pierwszej kolonii na Marsie. Uczestnicy porzucają całe dotychczasowe życie - bowiem nigdy już na Ziemię nie wrócą...


Światła września (klik): akcja rozgrywa się w roku 1936, Simone po śmierci męża zostaje bez środków do życia, z dwójką dzieci. Decyduje się wyjechać do rezydencji właściciela fabryki zabawek i zacząć u niego pracę. Wkrótce ginie jej współpracowniczka, z którą się zaprzyjaźniła...


Wszystkie książki dla dzieci już wkrótce będą na drugim mym blogu, więc jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają w środku, śledźcie Dzieciaki Testują :) A książki niedziecięce pewnie pojawią się tu - jak tylko je przeczytam.


0 komentarze:

Prześlij komentarz