Cztery najpiękniejsze pamiątki Chrztu Świętego

Co podarować dziecku z okazji Chrztu Świętego? Kiedy ponad pięć lat temu zaczęłam interesować się tym tematem pierwszy raz, nie miałam jeszcze pojęcia jak wiele jest fantastycznych pamiątek. Dziś pokażę Wam cztery moim zdaniem najcudowniejsze.


Fotoksiążka - jest to według mnie najfajniejszy prezent nie tylko dla dziecka, ale także dla jego rodziców. Przez pierwsze lata służyć będzie do wspominania tego dnia w rodzinnym gronie, by później trafić do pudełka dziecięcych skarbów, które to nasze dziewczyny mają (każda swoje pudełko) i które kiedyś gdy dorosną, dostaną. Wspaniałą opcją w tym wypadku jest sprezentowanie na Chrzest karty podarunkowej na fotoksiążkę (Printu ma taką opcję), aby rodzice mogli później ze zrobionych tego dnia zdjęć stworzyć swój indywidualny projekt. I mieć niepowtarzalną pamiątkę Chrztu Świętego.
(O naszych fotoksiążkach więcej tutaj - klik)


Pamiątkowe pudełeczko - Tin ma karocę z dwoma wagonikami, Oli dwa buciki (karocę cztery lata później niestety przestali produkować...). Jest opcja wygrawerowania na nich własnej sentencji czy też podpisania po prostu. W jednym pudełeczku chowamy pierwsze obcięte włoski, w drugim pierwszy ząbek.


Łyżeczka jest wspaniałą pamiątką. Ma zegar, a na zegarze godzina urodzenia. Ma też wygrawerowany wzrost, wagę i oczywiście datę urodzenia. Na drugiej stronie można podpisać (grawerem) dowolną sentencją czy też życzeniami.


Aniołek. Ten na poniższym zdjęciu jest właśnie ze Chrzcin, aczkolwiek ja osobiście najbardziej lubię inne aniołki które wiszą nad łóżeczkami dziewczyn. Niemniej jednak każdy aniołek jest u nas mile widziany, każdy którego mamy ma jakąś historię i chętnie naszą kolekcję powiększamy. Z okazji Chrztu więcej mieć nie będziemy, ale na Komunię na pewno dziewczynki także dostaną.


A co Wasze Maluszki dostały z okazji Chrztu Świętego? 0 komentarze:

Prześlij komentarz