Fotoobraz ekspresowy...

Wiesz, jestem tak pod wrażeniem szybkości produkcji w Saal Digital, że do dziś nie mogę wyjść z podziwu. Wieczorem zamówiłam, około południa kolejnego dnia przyszedł mail z informacją, że paczka została przekazana do wysyłki. Następnego roboczego dnia była u nas!


Z reguły czas produkcji tego typu personalizowanych obrazów czy książek, wynosi kilka dni. Tu jest ekspresowo szybki. Mało tego - jakość produktów mimo szybkości wykonania, jest na bardzo wysokim poziomie. Nadruk na płótnie jest doskonały.


Wszystko tworzymy sami. W przypadku fotoobrazu jest to właściwie wgranie odpowiedniego zdjęcia do aplikacji - na fotoksiążkę trzeba przeznaczyć zdecydowanie więcej czasu, ale dla tego końcowego efektu zdecydowanie warto. Dodatkowo aplikacja ma bardzo fajną funkcję - informuje nas od razu, czy zdjęcie wydrukowane w danym rozmiarze będzie odpowiedniej jakości. Nie chciałabym, aby okazało się po otrzymaniu obrazu, że wgrane zdjęcie było zbyt kiepskie i efekt końcowy bardzo odbiega od założonego. Dlatego moim zdaniem to bardzo przydatna funkcja.


Mamy więc obraz z dziewczynami. Przecudowny, duży, zdobiący jedną z głównych ścian w naszym domu. Widać go niemalże z każdego miejsca, a ja nie mogę się na niego napatrzeć. Jest na prawdę super!


0 komentarze:

Prześlij komentarz