TOP 6 gier idealnych na wakacje

My już mamy wakacje. Wolne aż do września! Na to lato mamy sporo planów. Do ich realizacji przydadzą się także gry - bo w podróży, czy na plaży czasem nuda potrafi dopaść. Gry, które dziś u nas zobaczysz, są idealne na wakacje: bo niewielkie, dzięki czemu zajmą mało miejsca w torbie czy plecaku. I grać w nie można wszędzie...Loteryjka - Kapitan Nauka (recenzja - klik) posiada kilka wariantów gry - w zależności od umiejętności dziecka można zasady dowolnie modyfikować. Tryb jednoosobowy sprawia, że dziecko może grać samodzielnie i zajmie go ta gra bez wątpienia na dłuższy czas.
Do kupienia tu - klik


Memory na 3 sposoby - Kapitan Nauka (recenzja - klik) to również gra, która ma kilka wariantów rozgrywki. Poza typowym memory, można grać w szukanie szczegółów - bo ilustracje z pozoru takie same, a jednak różnią się między sobą szczegółami. Można też odnajdywać te szczegóły na czas, co jeszcze bardziej utrudnia rozgrywkę.
Do kupienia tu - klik


Kotobirynt - Rebel (recenzja - klik) to świetna gra, w której za każdym razem rozgrywka toczy się inaczej. A wszystko za sprawą labiryntu, który nam się tworzy na "planszy"...
Do kupienia tu - klik


Story Cubes - Rebel (recenzja - klik) któż nie zna kości powieści? To jest jedna z najbardziej kreatywnych gier świata - bardzo pobudza wyobraźnię! Rzucamy kośćmi i tworzymy historię z symboli, które wypadły. Niekończące się historie...
Do kupienia tu - klik


Dobble - Rebel (recenzja - klik) to gra, bez której nie wyobrażamy sobie wyjazdu. Jest bardzo kompaktowa i można w nią grać na wiele sposobów. Nie tak łatwo się nią znudzić. Mamy dwie wersje - zwykłe Dobble Kids i z bajki Gdzie Jest Dory - obie tak samo świetne i tak samo chętnie w nie Tin gra.
Do kupienia tu - klik a tu Dorry - klik


Piotruś - Trefl to gra, którą na pewno każdy zna. Prawda? W Piotrusia grałam ja kilka(naście) lat temu, a teraz przyszedł czas na Tin. Karty do Piotrusia to idealny początek na przygodę z grami karcianymi. Zasady są proste i można w nią zacząć grać jak tylko dziecko jest w stanie utrzymać w rękach wachlarz z kart.
Do kupienia tu - klikA co Twój maluch czy maluchy zabiorą ze sobą na wakacyjne wojaże?0 komentarze:

Prześlij komentarz